Історична довідка

Березень 1944 р. - квітень 1951 р.
Українське відділення тресту "Нафтопровідпроект".
Створене для відбудови на території України нафтобаз, зруйнованих під час Другої світової війни, з 1945 року розпочало проектування нових нафтобаз на всій території колишнього СРСР.

Квітень 1951 р. - травень 1958 р.
Київська філія інституту "Діпротранснафта".
Основний напрямок діяльності - проектування нафтопроводів, нафтобаз і наливних пунктів на території колишнього СРСР. Розроблені перші норми і технічні умови на будівництво підприємств по зберіганню легкоспалахуючих і горючих рідин.

Травень 1958 р. - березень 1965 р.
Київська філія інституту "Діпротрубопровід".
Здійснювала проектування магістральних нафтопроводів, газопроводів, нафтобаз, наливних пунктів на всій території колишнього СРСР, а також за кордоном (Монголія). Розроблені перші загальносоюзні норми технологічного проектування нафтобаз.

Березень 1965 р. - січень 1973 р.
Державний інститут "Південдіпротрубопровід".
Виконував проектування об'єктів транспорту, зберігання, розподілу нафти і газу на всій території колишнього СРСР, а також у В'єтнамі, Сомалі, Іраку. Створені перші загальносоюзні будівельні норми по проектуванню складів нафти і нафтопродуктів, проведені унікальні дослідження по гарячій перекачці нафти магістральним нафтопроводом Мангишлак - Поволжжя - Україна.

Січень 1973 р. - березень 1994 р.
Державний інститут "Південдіпронафтопровід".
Був однією з найбільших організацій колишнього СРСР в галузі комплексного проектування об'єктів транспорту, зберігання, перевалки, розподілу нафти і нафтопродуктів на всій території країни і за кордоном (Ірак, Куба). Розроблений ряд нормативних документів, в тому числі норми проектування складів нафти і нафтопродуктів та комплексні норми на вертикальні сталеві резервуари.

Березень 1994 р. - вересень 1995 р.
АТ "Інститут транспорту нафти".

Весесень 1995 р. - травень 2010 р.
ВАТ "Інститут транспорту нафти".
Здійснює комплексне проектування об'єктів транспорту, зберігання, перевалки, розподілу нафти і нафтопродуктів, а також окремих елементів їх інфраструктури на території України, Російської Федерації, Республік Білорусь і Казахстан, Грузії, Латвії, надає широкий спектр інжинірингових послуг, розробляє нормативні документи в частині безпеки експлуатації об'єктів магістрального транспорту нафти.

Травень 2010 р. – березень 2020 р.
ПАТ "Інститут транспорту нафти".
Інститут транспорту нафти стає Публічним Акціонерним Товариством «ПАТ» у відповідності до Закону України «Про акціонерні товариства».

Березень 2020 р.
АТ «Інститут транспорту нафти».
Публічне акціонерне товариство «Інститут транспорту нафти» з 18 березня 2020 року перейменовано в Акціонерне Товариство «Інститут транспорту нафти».

 

Адреса: 04050, вул. Січових Стрільців, 60, Київ, Україна
Телефон +38 (044) 484-32-52
Email: itn@itn.ua